Hoş geldin!

Elapro SAHNE yeni seslerin ve müzisyenlerin keşfedilmesine imkan veren bir platform.
Sen de bu sahnede yer alabilir, sesini ve müziğini geniş kitlelere duyurabilirsin.

Nasıl katılabilirsin? Süreç nasıl işliyor?

1- Alttaki başvurunu formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Başvurunuzu yapım ekibimiz yapımcımıza sunmak üzere inceliyor.

2- Yapımcımızın kontenjan dahilinde onayladığı kişilere 2 iş günü içinde dönüş yapılıyor. ( Başvurular çok fazla olduğu için sadece kabul edilenlere geri dönüş yapılabilmektedir.)
3- Başvurusu onaylanan katılımcının 2 iş günü içinde katılım ücretini ödeyip randevusunu oluşturması gerekiyor. 2 iş günü içinde randevusu oluşturulmayan başvurular çekim planlaması yapılamadığı için iptal ediliyor; ama sonraki süreçte katılımcılar tekrardan başvuru yapabilir.

Katılım bilgileri

1- Elapro SAHNE akustik kayıtlarına katılım ücreti 2500 TL’dir. Bu ücret bir defaya mahsus alınmaktadır. Yayınlanan kayıtlar başarıya ulaştıkça yeni videolardan ücret alınmayacaktır. Amacımız bir döngü yaratıp daha çok müzisyenin profesyonel video ile sesini duyurmaya yardımcı olmaktır. Bir sonraki aşamada ise Youtube kanalımızdaki izlenme sayıları toplamda 10.000.000’u geçen başarılı katılımcılara kayıtların dijital platformlardaki (Spotify vb) gelirlerinden pay verilecektir.
2- Kayıtlar canlı performans kaydı olarak Elapro stüdyosunda veya projeye göre farklı mekanlarda yapılmaktadır. Kayıtta yer alacak müzisyenler katılımcı tarafından organize edilecektir.
3- Elapro SAHNE’de yer alan videoların katılımcıların Youtube kanalları hariç; Instagram, Tiktok, Facebook gibi sosyal medya kanallarında yayınlanabilir.
4- Elapro SAHNE’de içerikler öncelikli olarak anonim eserlerden seçilecektir. Katılımcılar telifli eserler için hak sahibinden muvafakatname alabilecekse telifli eserler de icra edilebilir. Bu süreç kabul maili sonrası ekibimiz ile katılımcı arasında ilerleyecektir.
5- Videoların yayında kalma ve videoları yayından kaldırma kararı Elapro SAHNE’dedir.
6- Yayınlanacak videolar için katılımcıların izin belgesi imzalamaları gerekecektir.

Soruların varsa sahne@elapro.tv mail adresine iletebilirsin. Elapro SAHNE ekibimiz hızlıca dönüş yapacaktır. Haydi hayalini erteleme başvur!

    Elapro SAHNE’deki trend videoları izledin mi? Tıkla!