Hoş geldiniz!

Elapro SAHNE yeni seslerin ve müzisyenlerin keşfedilmesine imkan veren bir platform.
Siz de Britanya ve civarından bu sahneye katılabilir, sesinizi ve müziğinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Nasıl katılabilirsiniz? Süreç nasıl işliyor?

1- Alttaki başvurunu formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Lütfen alttaki katılım bilgilerini tamamen okuduktan sonra; onaylıyorsanız formu doldurunuz:)

2- Yapımcımızın kontenjan dahilinde onayladığı kişilere 2 iş günü içinde dönüş yapılıyor. ( Başvurular çok fazla olduğu için sadece kabul edilenlere geri dönüş yapılabilmektedir.)

3- Başvurusu onaylanan katılımcının 2 iş günü içinde katılım ücretini ödeyip randevusunu oluşturması gerekiyor. 2 iş günü içinde randevusu oluşturulmayan başvurular çekim planlaması yapılamadığı için iptal ediliyor. İleriki tarihler için randevu oluşturulabiliyor.

Katılım bilgileri

1- Elapro SAHNE UK akustik kayıtlarına katılım ücreti şu an için 300 Sterlin’dir.
2- Kayıtlar canlı performans kaydı olarak Elapro’nun Britanya’da belirlediği bir stüdyoda yapılacaktır.
3- Elapro SAHNE’de yer alan videoların katılımcıların Youtube kanalları hariç; Instagram, Tiktok, Facebook gibi sosyal medya kanallarında yayınlanabilir.
4- Elapro SAHNE’de içerikler öncelikli olarak anonim eserlerden seçilecektir. Katılımcılar telifli eserler için hak sahibinden muvafakatname alabilecekse telifli eserler de icra edilebilir. Bu süreç kabul maili sonrası ekibimiz ile katılımcı arasında ilerleyecektir.
5- Videoların yayında kalma ve videoları yayından kaldırma kararı Elapro SAHNE’dedir.
6- Yayınlanacak videolar için katılımcıların izin belgesi imzalamaları gerekecektir.

Soruların varsa sahne@elapro.tv mail adresine iletebilirsin. Elapro SAHNE ekibimiz hızlıca dönüş yapacaktır. Haydi hayalini erteleme başvur!

    Elapro SAHNE’deki trend videoları izledin mi? Tıkla!