Hoş geldiniz!

Elapro SAHNE yeni seslerin ve müzisyenlerin keşfedilmesine imkan veren bir platform.
Siz de performans videonuzla Elapro SAHNE Canlı Yayınına katılabilir, sesinizi ve müziğinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Nasıl katılabilirsiniz? Süreç nasıl işliyor?

1- Alttaki başvurunu formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Lütfen alttaki katılım bilgilerini tamamen okuduktan sonra; onaylıyorsanız formu doldurunuz:)

2- Yapımcımızın kontenjan dahilinde onayladığı kişilere 2 iş günü içinde dönüş yapılıyor. ( Başvurular çok fazla olduğu için sadece kabul edilenlere geri dönüş yapılabilmektedir.)

3- Başvurusu onaylanan katılımcının 2 iş günü içinde katılım ücretini ödemesi gerekiyor. 2 iş günü içinde ödemesi yapılmayan başvurular canlı yayın planlaması yapılamadığı için iptal ediliyor.

Katılım bilgileri

1- Elapro SAHNE Canlı Yayın akışında kendi videonuzla 1 hafta yer alma ücreti 500 TL, 2 hafta yer alma ücreti 800 TL, 4 hafta yer alma ücreti 1500 TL’dir.
2- Haftaiçi olarak günde en az 12 kez gösterim yapılacaktır. Video üzerinde Eser adı ve Sanatçı adı yazılacaktır. Haftasonu canlı yayın yapılmamaktadır; ama yayın tekrarları sürekli izlenebilecektir. Bu anlamda içerikler kalıcı olacaktır.
4- Canlı Yayın’daki içerikler öncelikli olarak anonim eserlerden seçilecektir. Katılımcılar telifli eserler için hak sahibinden muvafakatname alabilecekse telifli eserler de icra edilebilir. Bu süreç kabul maili sonrası ekibimiz ile katılımcı arasında ilerleyecektir.
5- Youtube Content ID’ye tanımlı videolar (Lisanslanmış Single ya da Albümler) Canlı Yayın akışında yayınlanamamaktadır.

6- Canlı Yayın’da yayınlanacak videoların en az 1920×1080 çözünürlükte 10 mbitrate değerinde olması gerekmektedir. Dikey videolar yayınlanamayacaktır.
7- Yayınlanacak videolar için katılımcıların izin belgesi imzalamaları gerekecektir.

Soruların varsa sahne@elapro.tv mail adresine iletebilirsin. Elapro SAHNE ekibimiz hızlıca dönüş yapacaktır. Haydi hayalini erteleme başvur!

    Elapro SAHNE’deki trend videoları izledin mi? Tıkla!