Hoş geldin!

Elapro SAHNE yeni seslerin ve müzisyenlerin keşfedilmesine imkan veren bir platform.
Sen de bu sahnede yer alabilir, sesini ve müziğini geniş kitlelere duyurabilirsin.

Nasıl katılabilirsin? Süreç nasıl işliyor?

1- Alttaki başvurunu formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Lütfen hemen alttaki katılım bilgilerini tamamen okuduktan sonra; onaylıyorsanız formu doldurunuz:)

2- Yapımcımızın kontenjan dahilinde onayladığı kişilere 2 iş günü içinde dönüş yapılıyor. ( Başvurular çok fazla olduğu için sadece kabul edilenlere geri dönüş yapılabilmektedir.)

3- Başvurusu onaylanan katılımcının 2 iş günü içinde katılım ücretini ödeyip randevusunu oluşturması gerekiyor. 2 iş günü içinde randevusu oluşturulmayan başvurular çekim planlaması yapılamadığı için iptal ediliyor.

Katılım bilgileri

1- Elapro SAHNE akustik kayıtlarına katılım ücreti 3000 TL’dir. Bu ücret bir defaya mahsus alınmaktadır. Yayınlanan kayıtlar başarıya ulaştıkça ve bir sonraki video ücretini karşıladıkça yeni videolardan ücret alınmayacaktır. Amacımız bir döngü yaratıp daha çok müzisyenin profesyonel video ile sesini duyurmaya yardımcı olmaktır. Bir sonraki aşamada ise Youtube kanalımızdaki izlenme sayıları toplamda 1.000.000’u ya da Spotify’da 500.000 dinlenmeyi yakalayan başarılı katılımcılara dijital platformlardaki (Spotify vb) gelirlerinden pay verilecektir.
2- Kayıtlar canlı performans kaydı olarak Elapro stüdyosunda veya projeye göre farklı mekanlarda yapılmaktadır. Kayıtta yer alacak müzisyenler katılımcı tarafından organize edilecektir.
3- Elapro SAHNE’de yer alan videoların katılımcıların Youtube kanalları hariç; Instagram, Tiktok, Facebook gibi sosyal medya kanallarında yayınlanabilir.
4- Elapro SAHNE’de içerikler öncelikli olarak anonim eserlerden seçilecektir. Katılımcılar telifli eserler için hak sahibinden muvafakatname alabilecekse telifli eserler de icra edilebilir. Bu süreç kabul maili sonrası ekibimiz ile katılımcı arasında ilerleyecektir.
5- Videoların yayında kalma ve videoları yayından kaldırma kararı Elapro SAHNE’dedir.
6- Yayınlanacak videolar için katılımcıların izin belgesi imzalamaları gerekecektir.

Önemli not:

Eğer kendi profesyonel ses kaydınız ya da klibiniz ile başvurmak isterseniz; alttaki linke tıklayarak başvurabilirsiniz.

Elapro SAHNE Katılım Şartları

Soruların varsa sahne@elapro.tv mail adresine iletebilirsin. Elapro SAHNE ekibimiz hızlıca dönüş yapacaktır. Haydi hayalini erteleme başvur!

    Elapro SAHNE’deki trend videoları izledin mi? Tıkla!